--------------------------------------------
Jak oglądać filmy w lepszej jakości!!!
Aby oglądać filmy w jakości HD, czyli w wysokiej jakości obrazu, proszę po włączeniu filmu najechać kursorem na pasek u dołu filmu a pojawi się w górnym prawym rogu okienko z napisem HD is off. Proszę kursorem najechać na to okienko i kliknąć - pojawi się napis HD is on, wówczas film będzie odtwarzany w jakości HD. Uwaga - przy słabym transferze film w takiej rozdzielczości może się zacinać, aby wyłączyć HD należy analogicznie czynności powtórzyć. W razie pytań proszę o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Reklama w MiniRegion.pl

Ceny usług reklamowych obowiązują od 1 grudnia 2014 roku 
kwoty podane są netto za jedną dobę emisji reklamy
 
Uwaga: kwoty podane są netto za  jedną dobę emisji materiału reklamowego.

Redakcja MiniRegion.pl oferuje następujące powierzchnie reklamowe:

w polu głównym (reklamy w systemie rotującym)

500x120 px – 2,50 zł
500x250 px – 3,50 zł 

uwaga: 

reklamę  w polu głównym  można wykupić w całości (bez rotowania reklam) 

500x250 px - 60,- 

reklama w polu bocznym (rotująca się)

200x200 px – 1,50 zł
200x280 px – 2,00 zł

Zobacz powierzchnię reklamową

Reklamę zamieszczamy w ciągu trzech dni roboczych od dnia otrzymania zlecenia oraz  maila z materiałem do zamieszczenia.

Istnieje możliwość indywidualnego skonfigurowania ekspozycji reklamy. Czas emisji oraz odpłatność za taką usługę ustalane będą za każdym razem indywidualnie.

Na zamówienie klienta istnieje możliwość wyprodukowania klipu reklamowego oraz jego zamieszczenie na witrynie miniregion.pl - cena jest ustalana indywidualnie, w zależności od rodzaju materiału filmowego. 

Redakcja zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji reklamy, jeśli uzna, że reklama narusza dobre obyczaje, bądź w jakikolwiek sposób stoi w sprzeczności z etyką twórców portalu MiniRegion,pl.

Redakcja  MiniRegion.pl  nie odpowiada za skutki prawne i finansowe związane z opublikowaniem zleconych reklam. Odpowiedzialność taka spoczywa po stronie zamawiającego reklamę.

Przed zleceniem reklamy, proszę się zastanowić, czy reklama nie narazi kogokolwiek, na utratę dobrego imienia, czy nie będzie stała w sprzeczności zobowiązującymi normami prawa.

Umieszczenie nekrologu na okres 7 dni na stronie głównej 30,-  zł netto. 

----------------------------------------------

Wsparcie finansowe dla TVLolana MiniRegion

 
numer konta:
18 9585 0007 0021 0200 5816 0001
 
tytuł wpłaty:
wsparcie działań TVLokalna 
 
adresat:
Dorota Gróbarczyk
ul. Szkolna 56
55-002 Kamieniec Wrocławski
 
Dziękujemy za wszelką okazaną pomoc 
 


Lista wpłat

 

----------------------------------------------------

UWAGA:

Strona TVLokalna MiniRegion posiada swoją stronę Facebook, na której zamieszczane są informacje newsowe. Bądź na bieżąco. Śledź wydarzenia  i komentuj na Facebook.

 LINKI

TVL na Facebook'u