--------------------------------------------
Jak oglądać filmy w lepszej jakości!!!
Aby oglądać filmy w jakości HD, czyli w wysokiej jakości obrazu, proszę po włączeniu filmu najechać kursorem na pasek u dołu filmu a pojawi się w górnym prawym rogu okienko z napisem HD is off. Proszę kursorem najechać na to okienko i kliknąć - pojawi się napis HD is on, wówczas film będzie odtwarzany w jakości HD. Uwaga - przy słabym transferze film w takiej rozdzielczości może się zacinać, aby wyłączyć HD należy analogicznie czynności powtórzyć. W razie pytań proszę o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Życzenia Wójta Gminy Czernica dla Pań z okazji Dnia Kobiet - dla najstarszej i najmłodszej kobiety w gminie Czernica 2018 rok

Kategoria : Wideoklipy
Wyświetleń : 1232
Z okazji Dnia Kobiet Wójt - Włodzimierz Chlebosz - razem z Przewodniczącym Rady Gminy Czernica - Leszkiem Kusiakiem - złożyli życzenia najstarszej i najmłodszej kobiecie w gminie, a w końcowej części materiału filmowego znajdują się życzenia dla wszystkich Pań zaczerpnięte z profilu FB Włodzimierza Chlebosza.