--------------------------------------------
Jak oglądać filmy w lepszej jakości!!!
Aby oglądać filmy w jakości HD, czyli w wysokiej jakości obrazu, proszę po włączeniu filmu najechać kursorem na pasek u dołu filmu a pojawi się w górnym prawym rogu okienko z napisem HD is off. Proszę kursorem najechać na to okienko i kliknąć - pojawi się napis HD is on, wówczas film będzie odtwarzany w jakości HD. Uwaga - przy słabym transferze film w takiej rozdzielczości może się zacinać, aby wyłączyć HD należy analogicznie czynności powtórzyć. W razie pytań proszę o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 
Wydawca i redaktor naczelny Redakcji MiniRegion Katarzyna Klemczak przeprasza osoby, których dobra osobiste zostały naruszone wskutek niedokonania anonimizacji ich danych osobowych i ich upublicznienia w materiale filmowym TVL zamieszczonym na stronie internetowej www.miniregon.pl w dniu 2 lutego 2018 r. pod artykułem pt. Ostatnia rozprawa sądowa w sprawie zabitego w wypadku drogowym pod Dobrzykowicami Pawła (+skrypt)
-Sąd Rejonowy w Oławie 29 stycznia 2018 r."

Redaktor w Redakcji MiniRegion - autor materiału filmowego TVL Piotr Gróbarczyk przeprasza osoby, których dobra osobiste zostały naruszone wskutek niedokonania anonimizacji ich danych osobowych i ich upublicznienia w materiale filmowym TVL zamieszczonym na stronie internetowej www.miniregon.pl w dniu 2 lutego 2018 r. pod artykułem pt. Ostatnia rozprawa sądowa w sprawie zabitego w wypadku drogowym pod Dobrzykowicami Pawła (+skrypt) -Sąd Rejonowy w Oławie 29 stycznia 2018 r ."